Montaż reklam

Reklama musi być dobrze widoczna, co wcale nie zawsze oznacza "największa". Doradzimy najlepszy sposób wystawienniczy najskuteczniej podkreślający przekaz reklamowy oraz lokalizacje warte uwagi. Powierzając Max Reklamie ekspozycje reklamowe zyskujecie Państwo gwarancję wykonania usługi szybko, sprawnie, ale przede wszystkim profesjonalnie. Od 1999 roku specjalizujemy się w montażu reklamowym. Na rynku zielonogórskim jesteśmy pionierami w dziedzinie montowania reklam o gabarytach małych i większych, kasetonów świetlnych z elektryką, doskonale znamy się na aplikacji folii (we wszystkich systemach, również na dużych wysokościach). Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługę najwyższej jakości.


Ważne informacje:

- zależy nam na wykonaniu w pełni profesjonalnej usługi, montażu reklam nie można wykonać "od ręki", praca ta wymaga dokonania pomiarów i oględzin miejsca, dlatego terminy ustalane są indywidualnie i z wyprzedzeniem. W celu omówienia tematu prosimy o kontakt z nr tel. +48 603 741 082 lub drogą e-mail: biuro@max-reklama.pl

- również z troski o profesjonalizm usługi informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odmówienia wykonania usługi montażu, jeśli Klient przychodzi z gotowym produktem. Nie zawsze odpowiada on wymaganiom. Polecamy korzystanie z tej usługi w pełnym zakresie w Max Reklamie, dobierzemy najlepszy materiał do wykonania i zamontowania reklamy.

- nasza usługa nie ogranicza się tylko do montażu, jeśli zajdzie taka potrzeba doradzimy Państwu najlepszą lokalizację.