https://www.high-endrolex.com/22 Max Reklama Zielona Góra - O nas

O Max Reklamie

Naszą misją jest dostarczanie Klientom skutecznych rozwiązań reklamowych: od kreatywnych projektów, przez najwyższej jakości wydruki, aż do skutecznej ekspozycji reklamy. Pragniemy wspierać naszych Klientów w rozwoju ich biznesu, dostarczając im kompleksowe rozwiązania marketingowe przy racjonalnym wykorzystaniu budżetu. 

Jesteśmy profesjonalistami - reklamą zajmujemy się od 1999r. Byliśmy świadkami zmian i kryzysów w branży, ale dzięki śledzeniu trendów i wdrażaniu ich w firmie, stale utrzymujemy pozycję lidera, nieustannie się rozwijając.


Agencję tworzą ludzie z natury kreatywni, bo kreatywność jest cechą potrzebną do tworzenia maksymalnie dobrych kreacji reklamowych. Specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów, ale to nie jest nasz jedyny atut. Zajmujemy się także wykonaniem i montażem konstrukcji reklamowych. Mamy własną drukarnię wielkoformatową, co pozwala nam obniżyć koszty produkcji i skrócić czas realizacji oraz zespół zdolnych grafików. 

Jesteśmy dumni z tego, że z wieloma Klientami indywidualnymi i agencjami współpracujemy od lat. Ta wieloletnia współpraca i polecanie naszych usług przyjaciołom jest dla nas wyznacznikiem sukcesu i wyrazem uznania, stanowiącym najlepszą rekomendację dla Max Reklamy.

 

Jakość wszystkich działań jest dla nas najważniejsza. Szczególną wagę przykładamy do wydruków - dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz bardzo dobrych materiałach drukarskich, z drukarni Max Reklamy wychodzą piękne prace, zgodne ze specyfikacją techniczną i oczekiwaniami Klienta. 
Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

https://www.high-endrolex.com/22