Reklama na pojazdach

Reklama mobilna jest niezwykle wymagająca: odpowiedni projekt w myśl zasady "minimum treści – maximum przekazu" do tego materiał odpowiedniej jakości, wysokiej klasy wydruk i profesjonalne wykonanie. Chcemy skutecznie odpowiedzieć na potrzeby Klienta, dlatego od samego początku dokładnie go słuchamy, rozmawiamy i doradzamy. Grafików nie popędzamy a finalny produkt wykonujemy na wysokiej klasy maszynach i materiałach. Profesjonalizm z jakim nasi aplikatorzy wykonują swoją pracę, to nie tylko szkolenia, to także lata doświadczenia!


Dla Max Reklamy ta działalność to specjalizacja. Byliśmy jednymi z pierwszych, którzy zaoferowali tę usługę na zielonogórskim rynku. Wieloletnie doświadczenie czyni z nas profesjonalistów, dlatego bez obaw możecie Państwo powierzyć w nasze ręce auto (lub całą firmową flotę). Oklejanie pojazdów dziś jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy. Dobry projekt przykuwa uwagę. W wielu branżach to jeden z podstawowych elementów budowania świadomości marki. Firma musi być widoczna, a o uwagę Klientów trzeba zabiegać.

Podejmując decyzję o wyklejeniu pojazdów, warto wziąć pod uwagę:

1. Budżet
Określenie budżetu – to pozwoli nam zaproponować Państwu najlepszą realizację Państwa pomysłu. Istotną rolę przy budżetowaniu ma powierzchnia do oklejenia oraz rodzaj użytej folii. Jeśli będziecie mieć Państwo jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt.

2. Grupa docelowa
"Oklejenie pojazdu jest najskuteczniejszą formą reklamy" - oczywiście, ale na skuteczność reklamy bardzo duży wpływ ma sposób komunikacji z grupą docelową. Jeśli założenie będzie błędne, to nawet najpiękniejsza realizacja nie spełni swojego zadania. Max Reklama poleca by przed przystąpieniem do prac nad projektem, dokładnie przemyśleć do jakiej grupy kierujecie Państwo swój przekaz: inaczej język reklamowy zwraca się do młodzieży, inaczej do środowiska biznesowego. Chętnie pomożemy wybrać Państwu najlepsze rozwiązanie.

3. Projekt
Warto potraktować część projektową bardzo poważnie. Skuteczna reklama to wynik dobrego jej przemyślenia a nie przypadkowości elementów. Przede wszystkim warto pomyśleć o tym czy Państwa reklama ma przedstawiać produkt, usługę, zdjęcie, grafikę, a może tylko hasło reklamowe bądź samo logo? Jeśli nie macie Państwo księgi identyfikacji, to jakiej kolorystyki i czcionki chcecie użyć (warto by była spójna z innymi materiałami graficznymi używanymi do tej pory)? Czy chcecie Państwo podawać adres www, numer telefonu?

Oklejaniem pojazdów zajmujemy się "od zawsze", dlatego polecamy konsultować z nami swoje wątpliwości, chętnie pomożemy w doborze najlepszych środków przekazu.

4. Oklejanie pojazdu
Druk przed oklejeniem auta powinien swoje "odleżeć" (czas "leżakowania" jest zależny od parametrów druku) a po wyschnięciu zostać zalaminowany - jest to gwarancją jakości i trwałości. Ze względu na czas, który trzeba przeczekać, takie zlecenia mają wydłużony termin realizacji. Prosimy Państwa, żebyście wzięli to pod uwagę. W celu ustalenia ile dokładnie czasu będzie potrzeba na "leżakowanie" wydruku, prosimy o kontakt telefoniczny: + 48 692 334 050 lub drogą e-mail: pracownia@max-reklama.pl 

Max Reklama posiada własną drukarnie wielkoformatową i nowoczesny park maszynowy, używanie tylko sprawdzonych materiałów pozwala nam drukować z fotograficzną jakością. Dzięki temu efekt końcowy jest... piorunujący ;)