https://www.high-endrolex.com/22 Max Reklama Zielona Góra - Drukarnia

Drukarnia

 

Oto Sławek, kierownik drukarni. 

W Max Reklamie dokłada wszelkich starań, by wydruki realizowane dla Państwa były najwyższej jakości i gotowe w ustalonym terminie.

Dane kontaktowe:
tel. + 48 68 457 88 57/ wew. 107
tel. kom. +48 695 694 333
adres email: druk@max-reklama.com.pl

 

Jak zamówić usługę?

Przed przystąpieniem do zamówienia należy zapozać się z regulaminem drukarni 

Oferujemy całą gamę wydruków. Zlecenia wyceniamy indywidualnie po przesłaniu zapytania na adres e-mail lub kontakcie telefonicznym. Tu znajdują się informacje jak przygotowania pracę do druku.

 

Zasady współpracy:

- Pracę drukarni planujemy z wyprzedzeniem, by klienci szybko i terminowo otrzymywali wydruki, dlatego zawsze proszę o zlecenia wydruków "z zapasem" czasu. W wiadomości ze zleceniem mile widziane będzie wpisanie oczekiwanego terminu realizacji.

- Wiemy, że zdarzają się sytuacje nagłe i pilne, wówczas prosimy przesłać do drukarni e-maila z zamówieniem i dopiskiem "pilne" w temacie oraz zadzwonić, ustalimy wtedy szczegóły dot. realizacji

- chcąc uniknąć opóźnień w realizacji zamówienia prosimy o dokładne sprawdzenie pliku przekazanego do druku:
a) czy jest zgodny ze specyfikacją techniczną drukarni?
b) czy jest poprawny merytorycznie, kolorystycznie, edytorsko (stylistycznie, ortograficznie, czy są użyte odpowiednie czcionki)? Drukarze nie sprawdzają plików pod tym kątem!


- wszystkie ustalenia zawsze potwierdzamy pisemnie. Jeśli Klient zwleka z odpowiedzią to termin realizacji zamówienia automatycznie się wydłuża.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

https://www.high-endrolex.com/22